Göztepe çilingir hizmetimiz ile siz Kadıköy sakinlerine daima en güvenilir, hızlı ve kaliteli servisi itina ile yapmaktayız. Bizlere 7/24 ulaşım sağlayarak hizmet alabilirsiniz. Ekiplerimiz verilen adrese maksimum 20 Dakika’da gelerek işleminizi başarılı bir şekilde yapmaktadırlar.

Profesyonel kadromuz ile her türlü kapı açma,kilit değiştirme ve kapı güçlendirme işlemleri yapılmaktadır. Eğitim almış ustalarımız ile çilingir ve anahtarcı sektöründe her zaman en üst safa da yer almaktayız. Kalitemiz asla tesadüf değildir. Yapmış olduğumuz tüm işlerde başarı elde etmiş ve Kadıköy’ün mahallelerinde nam salmış bir firma olarak sizlerin en iyi çilingirci dostuyuz.

Göztepe çilingir firmamızın yapmış olduğu hizmetlerinden bahsedelim;

Göster geç montajı

Garaj Kumandası Kopyalama

Anahtar Kopyalama

Kilit Değiştirme

Cam Kapı Kilit Değişimi ve Tamiri

Oto Çilingir Hizmeti

Ahşap Kapı Açma

Çelik Kapı Açma

Gibi hizmetlerimizi sizlere itina ile sunmaktayız. Başarıyı elde etmiş bir firma olarak daima en iyi hizmeti sunmaya hazır ve 7/24 servis imkanı ile buradayız. Fiyatlarımız makbul olup bütçenizi aşmayacak şekildedir. Göztepe Semti kalabalık olan bir mahalledir kapıda kalma oranları biraz daha yüksek olan bu semtte bizler bir telefon kadar uzaktayız.

Göztepe Çilingir iletişim bilgilerimiz;

Cep: 0530 701 06 30
İş: 0216 361 42 42

Leave a Comment