Yangın kapısı emniyet kilidi montaj hizmeti olarak tüm yangın çıkış kapılarınızı itina ile güçlendiriyoruz. Bizler yıllardır bu sektörde en iyisi ve en kalitelisi olmak için uzman kadromuzla bu işlemi yapmaktayız.
Sizlerde hırsızlık olaylarından mağdur kalmamak için hemen güvenlik önlemlerinizi alın. Yangın kapıları hırsızların en kolay açabildiği kapılardır bu sebepten direkt olarak bu kapılara yönelirler.

Çilingir hocası ekibi olarak bu işi itina ile yapmaktayız. Montaj süremiz 30 ile 40 dakika arasındadır. Ürünlerimiz de kale kancalı model kullanmakta olup güvenlik seviyesini üst seviyelere çıkarmaktayız.

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Yangın kapısı emniyet kilidi ile kapılarınız ciddi anlamda güç kazanmaktadır. Hırsızlık olayları yaşamdan önlem almak en mantıklı olandır. Güvenlik işinde asla erteleme yapmayın çünkü olumsuz etkenler ansızın gelir başınıza sizler de bu hizmetimizden yararlanmak için 0530 701 06 30 numaralı iş cep hattımızı arayarak hemen randevunuzu oluşturabilir emniyet kilidi montaj hizmeti alabilirsiniz.

Yangın kapısı sürgü kilit montajı ile kapılarınıza ekstra güvenlik sağlamaktayız. Sürgüler çok dayanıklı olmasa da bir nevi kapılarınıza güç kazandırmakta ve hırsızlara geçit vermemektedir.

Yangın kapısı emniyet kilidi fiyatı adet olarak belirlenmekte olup toplu alımlarda iskonto yapılmaktadır. Kentsel dönüşüm sonrası yapılan binalar da yangın çıkış kapısı konulmuş olup emniyet açısından zayıf kalmaktadır. Bizler bu kapıların gücünü ve sizlerin emniyetini yükseltiyoruz.
Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Montajlarımızdan Örnekler

Leave a Comment